Лікування препаратами «Канеспор крем» не тільки вельми ефективно, але й максимально комфортно для пацієнта.

Бренд «Канеспор» пропонує лікарські засоби проти шкірних мікозів (крем) і мікозів нігтів (набір). Ці препарати відпускаються без рецепта і дуже зручні в застосуванні. Вони містять біфоназол, який володіє широким спектром дії на збудників мікозів - дерматофітів та інших цвілевих, а також дріжджових грибів. Ефект біфоназолу настільки сильний, що він не тільки зупиняє розмноження цих грибкових патогенів, але повністю знищує збудників інфекції (має фунгіцидну дію), проникаючи в глибокі шари шкіри. Завдяки достатній стійкості і високої ефективності препарату можливим стало створення зручного режиму застосування: «Канеспор» досить наносити 1 раз на добу перед сном. Крім того, «Канеспор крем» легко наноситься і всмоктується в шкіру, при цьому не залишаючи слідів на шкарпетках або панчохах, і не має неприємного запаху.

Переваги препарату «Канеспор крем»
  • Широкий спектр дії. Препарат призначений для лікування шкірних інфекцій, спричинених дерматофітами та іншими пліснявими, дріжджовими та іншими видами грибів.
  • Активний компонент препарату (біфоназол) добре проникає в глибокі шари шкіри і надійно знищує збудників грибкової інфекції.
  • «Канеспор крем» простий у застосуванні: його досить наносити 1 раз на добу перед сном; він не має запаху і легко всмоктується, не залишаючи слідів, що підвищує прихильність пацієнтів до дотримання рекомендованого лікування.