ЛІКУВАННЯ мікозу нігтів

Повністю позбавитися від грибкового ураження нігтів досить складно, але це можливо.
Місцеве лікування рекомендується, якщо процес торкнувся від 1/4 до 1/3 поверхні нігтя. При цьому краще вибрати універсальний засіб, який здатен вирішувати одразу кілька важливих завдань. Таким засобом є «Канеспор набір» - повний комплект всього необхідного для лікування грибка нігтів. Він містить лікувальну мазь з сечовиною і біфоназолом, а також 15 водонепроникних пластирів, скребок для нігтів. Схема лікування складається з двох етапів:

1-й етап лікування:

Триває 1-2 тижні в залежності від поширеності інфекції та товщини нігтя. На цьому етапі використовується вищевказаний «Канеспор набір». Мазь, що входить до його складу, слід наносити на весь уражений ніготь тонким шаром 1 раз на добу, після чого закрити його водонепроникним пластиром на 24 години. При цьому,сечовина, що міститься в мазі, розм'якшує пошкоджені зони нігтьової пластини (не впливаючи при цьому на здорові ділянки) і таким чином полегшує проникнення активної протигрибкової речовини - біфоназолу - в глибокі шари нігтя. Після видалення пластиру уражені нігті слід потримати в теплій воді протягом 10 хвилин для розм'якшення, а потім видалити скребком розм'якшену інфіковану частину нігтьової пластини. В кінці процедури нігті слід висушити, накласти мазь і знову закрити пластиром. Такі процедури проводять 1 раз на добу, поки не буде вилучена вся уражена частина нігтя.

2-й етап лікування:

Після видалення ураженої ділянки нігтя за допомогою скребка з набору «Канеспор набір» лікування продовжують із застосуванням протигрибкового крему «Канеспор». Другий етап лікування триває приблизно 4 тижнів. Таким чином, загальний час лікування мікозу нігтів становить 6-8 тижнів. Препарати бренду «Канеспор» містять активний інгредієнт біфоназол, перевага якого полягає у високій ефективності і широкому спектрі протигрибкової дії. Біфоназол добре проникає в глибокі шари ураженої інфекцією шкіри і знищує збудника. Лікування препаратами «Канеспор» дуже зручно - їх достатньо застосовувати лише 1 раз на день. Всі препарати бренду «Канеспор» - лікарські засоби, що пройшли державну реєстрацію.

Детальну інформацію про застосування засобу «Канеспор набір» можна отримати тут.

При більш серйозному пошкодженні нігтів (більше 1/4,1/3 поверхні нігтів) лікування ускладнюється. Процес може займати місяці, а іноді й роки. Лікування в цьому випадку зазвичай полягає в застосуванні протигрибкових препаратів у вигляді таблеток, доповнених місцевою терапією (наприклад, «Канеспор набір»). Конкретні препарати і спосіб їх застосування призначить лікар.

У занедбаних випадках зрідка виникає необхідність у хірургічному видаленні нігтя з подальшою противогрибковою терапією.

Пам'ятайте: своєчасне і правильне лікування попередить подальше поширення грибкової інфекції на здорові нігті, а також на шкіру стоп і кистей навколо них.