«Канеспор крем» є перевіреним протигрибковим препаратом, який продається без рецепта в аптеках, аптечних кіосках та аптечних пунктах.

Діюча речовина «Канеспор крем» - біфоназол - ефективний протигрибковий препарат має широкий спектр дії. Ця речовина володіє потужним фунгіцидним впливом (тобто вбиває грибок) на різних збудників шкірних мікозів - дерматофітів, дріжджових, пліснявих та інших видів грибів. Біфоназол пригнічує синтез одного з важливих компонентів клітинної стінки грибків, тим самим зупиняючи розмноження збудників мікозів, що призводить до їх загибелі. У складі препарату «Канеспор крем» біфоназол добре проникає в глибокі шари шкіри, де знищує збудників інфекції, однак,практично не всмоктується в системний кровообіг, не завдаючи, таким чином, шкоди кровотворній, імунній системі, печінці і ниркам. Завдяки стійкості та ефективності біфоназолу, застосовувати «Канеспор крем» просто: крем наноситься тонким шаром на уражені ділянки (з невеликим перекриттям сусідніх здорових ділянок) всього 1 раз на добу перед сном. Це дуже зручно, оскільки нанесення препарату збігається у часі зі щовечірньою гігієною і тому не порушує звичного розпорядку дня. Форма випуску препарату - ідеальне рішення для лікування неускладнених мікозів шкіри на початкових стадіях, він добре підходить для сухої, схильної до лущення шкіри. Ніжний, нежирний білий крем без запаху, легко всмоктується в шкіру та не забруднює панчохи, шкарпетки, підслідники, взуття.

Переваги препарату «Канеспор крем»
  • Широкий спектр дії. Призначений для лікування шкірних інфекцій, спричинених дерматофітами, дріжджовими, пліснявими та іншими видами грибів.
  • Активний компонент препарату (біфоназол) швидко проникає в глибокі шари шкіри і надійно знищує збудників грибкової інфекції.
  • «Канеспор крем» простий у застосуванні: його досить наносити 1 раз на добу перед сном; він не має запаху і легко всмоктується, не залишаючи слідів.